איקאה 2017. בואו נפתח את זה רגע...

מבדק פנימי (או פנים)
יש בביתכם לפחות פריט איקאה אחד בכל חדר?
ברשותכם יותר משני קטלוגים אחרונים?
הם מסודרים לפי סדר כרונולוגי בספריית איקאה?
בחודש האחרון, תהיתם לפחות פעם אחת (ביום) מתי הקטלוג החדש יופיע אצלכם בתיבת הדואר?

+++

לכל מי שקיבל 100 במבדק וגם למי שיכול להבין כאלו שקיבלו 100 במבדק, חשוב שתדעו - אתם לא לבד. נהפוך הוא, אתם לגמרי בסביבה אוהדת (שדוגלת בהחרפת ההפרעה). אז אם משום מה לא קיבלתם את העותק שלכם בדואר, מוזמנים להציץ כאן. באהבה.


החודש הזה בשנה, שבו הכי קל להאשים את הדוור... ניומן בסרטון הפרסומת לקטלוג איקאה 2017.

+++

66 שנות עשייה
אחרי 65 מהדורות מוצלחות, השנה החליטה ׳האיקאה׳ ללכלך את זה קצת. ובנוסף למפרטים והמחירים המוכרים, הם הכניסו לנו כתבות וסיפורים אמיתיים על אנשים כמוכם וכמונו (רק לא כמוכם וכמונו מישראל), שנוכל לקבל מהם את ההשראה ללמה אנחנו פשוט חייבים לשלב את המוצרים ביומיום שלנו. התוצאה: פחות סטרילית, יותר אנושית.

אז את התמונות המלוכלכות (בשרידי בישול על הריצפה ועל הכיריים), חסכנו מכם. בכל זאת, לא לשם כך נתכנסנו, אבל היי, לאהוב את הפריטים עצמם ואת התמונות המתוקתקות יותר, זה לגמרי אנושי בעינינו.

+++

אז תודה לך איקאה, על ההשראה, על האנושיות ובעיקר על שאת מי שאת.
וכאות הוקרה, הנה 5 הבחירות שלנו למהדורת הקטלוג ה-66, לשנת 2017 ולתפארת מדינת איקאה:

1. לאחסן דברים ייצוגייםKVISTBRO שולחן אחסון לבן ועוד אחד כזה, רק במידות אחרות ובטורקיז.

2. להגיש עד לשולחן

GLADOM שולחן הגשה. שולחן הצד שיתאים לכם לכל פינה בבית. החלק העליון נפרד ומשמש כמגש חינני בפני עצמו. מגיע בירוק כהה או בצהוב בהיר.


3. להדליק + להעתיקANDLOS פמוט שחור / חום. השילוב של הפלדה והעץ עם העיצוב המסורתי הקלאסי, כל כך יפה. וכרגיל, עושה חשק להעתיק הביתה את כל הסטיילינג.
ENIGHET פמוט שחור לשלושה נרות. אלגנטי ובעל בסיס מעוגל להנחת חפצים קטנים. כנ״ל מקסים, כנ״ל להעתיק.


4. מצוות חבישת כיפהHARLIGA אגרטל כיפה גדול וקטן. כיפת הזכוכית ובסיס העץ יעניקו לחפץ בר המזל שלכם דיספליי של כבוד. רק תבחרו את הפיס הנכון לשים שם.


5. להזדקן על זה

GRÖNADAL כורסת נדנדה מטריפה כל-כך עד שאי אפשר להפסיק לדמיין את המורה מהתיכון אומרת בלופ ״אל תתנדנד, היה לי תלמיד שנפל ושבר את הגב״.

+++

עד כאן הבחירות.

חוצמזה לאיקאה יש עוד כמה שפנים לשלוף מהכובע השנה, כולל שיתוף הפעולה המסקרן עם המותג הדני Hay, שעיצב לה מחדש את השקית המיתולוגית. אם בא לכם, קשקשנו על זה קצת כאן. נמתין בסבלנות לכל פריט שיעשה עלייה. ההתאקלמות מובטחת.

התמונות בפוסט מאיקאה.

 

אולי תאהבו גם

תגובות