הכי יפה לך טבעי

אם היינו מקבלים שקל על כל פעם שאמרו לנו ״הכי יפה לך טבעי״, היה לנו מספיק כסף כדי לעזור לטבע במקומות שהתרשל בהם. ובינינו, האמירה הזו לא מתאימה ל-90% מהנמענים, אבל היא מאד מתאימה לבתים שלהם. מי מכם התאבזר לאחרונה בפריט שהוא 100% טבעי? (חזק האחוזים) למי זה עשה חשק להשוויץ במעשה ובפריט? מי מרגיש שהפריט שידרג לו את עיצוב הבית בכמה רמות?

הסגנון הסקנדינבי מושפע מהטבע הסקנדינבי בפשטות, בשקט, בצבעים המונוכרומטיים. העיצובים בסגנון משלבים אלמנטים מהטבע בהדפס או בעבודת יד בתמונה או בחומר. פינת ״בטבע שלנו״ היא מגרש המשחקים שלנו בטבע: נתחמם עם פריטים וקולקציות העשויים מחומרים טבעיים / ייחודיים / ממוחזרים; נקפיץ רעיונות חדשניים; נריץ תהליכי ייצור (אם הם ייצרו גם עניין) ונשתחרר עם פרויקטים שנעשו בהשראת הטבע הסקנדינבי.

+++

בוטוקס - אאוט. במבוק - אין.

+++

יש לנו מלוא החופן טבע בשבילכם להיום. אז שימו על עצמכם משהו, האכילו את האח בבולי עץ והכנסו לאווירת הטבע הסקנדינבי. הסרטון הבא עשוי לקצר תהליכים...

Vinterskog - production by Mats Lind at Sandberg Wallpaper

כמה קר ככה יפה. Winter Forest הוא מחווה לחורף ולטבע הסקנדינבי. עם הסרט הזה והשנה החדשה, באה גם המוזה ליצירת הטפט Vinterskog. המותג השוודי Sandberg Wallpaper בשיתוף עם המעצבת Annaleena Leino Karlsson, מציגים את הטפט היפיפה הזה בעיצוב Hanna Wendelbo-Hansson ו-Karolina Kroon. היער הסקנדינבי מכוסה השלג, מתורגם בשקט ובאיפוק לצלליות בפלטה צבעונית מרגיעה של אפורים-לבנים. חלקה המשמעותי של Annaleena ניכר בסטיילינג המוצלח שהעמידה לכבוד הטפט בביתה החדש, כמו גם במתלה המינימליסטי שלה עצמה (אפשר להזמין לארץ - הו יהה!) שבהחלט ממקד את העין על הטפט (ועל עצמו).
 הטפט בשילוב פרקט עץ אלון מולבן ופריטים בגוונים מונוכרומטיים - יש לנו פיצוח!

+++

נעים (וחשוב) להכיר: Tine K Home.
מאיפה: מאיפה לא? ומדנמרק.
מה: מותג דני להלבשת הבית מ-1999.
מי: Tine Kjeldsen ובעלה Jacob Fossum.
בהשראת: חפצים יפים, תרבויות שונות, זיכרונותיה של Tine וסיפורים גדולים.
הקולקציות: עיצובים שלהם או מציאות ממסעות בויאטנם, מרוקו, הודו ועוד.
הצבעוניות: קרירה.
הסגנון: פשטות סקנדינבית פלוס פריטים בעבודת יד פלוס חפצים מרהיבים מתרבויות שונות.
שווה: אווירה חמימה.
בטבע שלהם: שיש, אבן, עץ, קש, במבוק, כותנה, גומי, נחושת ועוד.
בטבע שלנו: לרצות את כל מה שבטבע שלהם ולהזמין למשל כזה.
או: לקפוץ לתמה - חנות קטנה ומטריפה ולמצוא שם פריטים נבחרים של המותג.+++

אז אמנם אין לנו כאן טבע סקנדינבי, אבל סגנון סקנדינבי עשיר באוצרות טבע - יש! ובטבע שלנו לחפש אוצרות…
בפוסטים הבאים, עוד מותגים ועוד מהטבע שלהם. נמשיך לחפש איך הכי יפה לבית שלנו טבעי (ואיך הכי יפה לנו להיות מרוצות), נגלה אנשים שמנסים לעשות דברים יפים - קצת אחרת, ונסמן כוכבים ליד פריטים שההשקעה בהם תמיד תרגיש נכונה (לרוב דיירי הבית).

+++

ובונוס קטן, כי היינו חייבות: כלי זכוכית של Tine - ניתן להשיג גם בתמה!

אולי תאהבו גם

תגובות