הבז׳ עושה קאמבק!

לא שמעתם את זה מאיתנו… אבל השמועה אומרת שבחללים המעוצבים בשוודיה, ניתן לראות את המעבר מהלבן והבהיר לגוונים השקטים בפלטה, כבר כמה זמן. ועכשיו גם אי אפשר יותר להתכחש לזה: הבז׳ עשה לנו היי פייב! ולראייה, גווני הקרמל המקשטים את חללי הפנים על דפי המגזין השוודי הנחשב My Residence. אז נכון אמרנו קירות לבנים, נכון אמרנו מעטפת בהירה, אבל חברים, זה לא שאנחנו שולחות אתכם לצבוע את הבית בפוקסיה רדיואקטיבית. אנחנו בסה״כ מכריזות כאן על העשרת הפלטה בגוונים שהטבע (ושוודיה) בחרו בשבילנו. נפתח עם קצת השראה חופשית ונסיים את הפוסט עם הצעה מעשית.גווני קרמל - טעים ונעים / סטיילינג: Josefin Hååg, צילום: Kristoffer Johnsson ל-My Residence.

+++

תשלבו את הבז׳ עם לבנים, עץ ושעם, תגבירו את הדרמה עם השחורים ותרגיעו עם קצת ירוק מהצומח, והרי לכם החבילה השלמה. ואם לצבוע את הקיר בגוון שהוא לא לבן / כמעט לבן, מרגיש לכם קיצוני מידי - פשוט תפנקו את הבית שלכם בכמה סוכריות קרמל.

המטבח יכול להיות התחלה מצויינת - הכי קל לנו להתחדש בפריטים שהם באמת שימושיים (אפילו אם ידחקו הצידה מוצרים ישנים / כעורים שהתחרו על אותה המשבצת). בחרו בכלי קרמיקה בגוון חול, בפריטים המשלבים שעם ואל תתביישו לפרגן עם העץ.

בז׳ במטבח - התחלה בטוחה / עיצוב פנים וסטיילינג: Kuva Tuomas Kolehmainen, צילום: Pauliina Salonen, דרך Pieni Talo Helsingissa.

+++

כבעלות בלוג, ״טוב לב״ זו תכונה חשובה לארסנל, אבל אפשר גם פשוט לקרוא לזה ״הגיון בריא״. אתם הרי לא מצפים שנבשר לכם כזאת בשורה (תסתערו על הבז׳), ולא ניתן לכם כלי טוב (או כמה) להתחיל איתם… ומה פשוט וקל יותר מלקפוץ / ללחוץ ״איקאה״.

לאחרונה (מאז 1943), איקאה מככבת בהמון כתבות, עם קולקציות חדשות ובאמת מרשימות. אחת מהן, SINNERLIG, בעיצובה של Ilse Crawford, לכדה את עינינו במשימת איתור פריטי עיצוב בגוון בז׳ לבתים שלנו (אהה שלכם). חוץ מלהוסיף טאץ׳ מרשים וחמים לכל מקום בו תניחו את אחד ממוצרי הקולקציה, תוכלו להתרברב בקנייה החכמה, הזולה והנוחה שעשיתם. הקולקצייה מונה כ-30 פריטים שעוצבו בקפידה כדי להשתלב לכם בחיים ובבתים. באמצעותם תוכלו לעבוד, לאכול, לארח ולהתרווח על מוצרים במראה טבעי.
בתמונה: שולחן קפה משעם טבעי, 545 ש״ח.
בתמונה: שולחן אוכל משעם טבעי, 1995 ש״ח; ספסל משעם טבעי, 675 ש״ח; שרפרף אמורפי משעם טבעי, 345 ש״ח; שרפרף עגול משעם טבעי, 345 ש״ח.


בתמונה: שולחן המורכב ממשטח עליון משעם חום כהה, 695 ש״ח ומרגלי חמור, 175 ש״ח (x2) ושרפרף.
בתמונה: סלסילה מעשבי ים, 79 ש״ח; שטיח באריגה שטוחה מאצות ים, 395 ש״ח.
בתמונה: מנורת תלייה מבמבוק, 395 ש״ח; קנקני חרס, 69 ש״ח; צלחות חרס קטנות, 69 ש״ח וגדולות, 89 ש״ח; מעמדים לסיר משעם טבעי וכהה, 65 ש״ח.
בתמונה: בקבוקי זכוכית עם מכסה שעם בגודל קטן, 45 ש״ח וגדול, 59 ש״ח; צנצנת גדולה, 195 ש״ח.
בתמונה: מנורות שולחן מזכוכית חלבית ושעם בגודל קטן, בינוני וגדול, ב-195, 295, ו-395 ש״ח.

+++

תמונות החללים עם מוצרי קולקציית SINNERLIG של איקאה. החומר לפוסט מתוך הבלוג The Design Chaser של Michelle Halford. חוץ מלתחזק את הבלוג המוצלח שלה, היא גם כותבת, מתעסקת ופעילה מאד בתחום ההום סטיילינג ובסגנון העיצוב הסקנדינבי בניו זילנד ומחוצה לה. Michelle נושאת בתואר הנחשק "A pinner to follow״ אותו קיבלה מ-The Huffington Post.

אולי תאהבו גם

תגובות